Dlhodobá spolupráca

Získajte profesionálov a ušetrite peniaze a čas.

Získajte profesionálov a ušetrite peniaze a čas.

Niekedy potrebujete vo firme vyriešiť iba nejaký konkrétny problém alebo rozbehnúť niečo nové. Ale všetci sú tak vyťažení, že nemajú čas. Nájsť nového zamestnanca so širokými skúsenosťami, ktorému môžete veriť a bude prácu vykonávať profesionálne, aj keď bude zamestnaný iba na určitý čas alebo čiastočný úväzok, je ťažké. Musíte ho zaškoliť a kúpiť mu kompletné vybavenie, ktoré potrebuje k svojej práci. Potrebujete, aby mal toľko skúseností, že pochopí čo chcete a vie všetko zabezpečiť sám a nebude vás neustále otravovať rôznymi maličkosťami.

Mám pre Vás riešenie. 

Ponúkam vám riešenie formou outsourcingu alebo externého manažéra. Pri dlhodobejších projektoch spolupracujem aj s kolegami z firmy www.utvide.sk.

Ponúkam vám naše vedomosti a zručnosti, ktoré sme získali nielen teoretickým štúdiom, ale hlavne praxou:

Krízový manažment, Strategický manažment, Marketingové stratégie, Digitálne stratégie, Obchodné stratégie, Marketing, Analýzy, Identifikácia, rozvoj a rozbehnutie nových obchodných príležitostí, Business Development, Sales Management B2B aj B2C, Sales, Retail, Management, Prevádzkový management, Zdokonaľovanie obchodných procesov a predajných riešení, Prezentačné zručnosti,


Cena spolupráce je dohodou, podľa náročnosti a dĺžky spolupráce.

Chcem viac informácii

 

 

Rozbehnite nové projekty jednoducho

Rozbehnite nové projekty jednoducho

Potrebujete rozbehnúť nový projekt, ale nemáte vo firme voľné kapacity, ľudí, aby ste ho mohli rozbehnúť? Preto ho neustále odkladáte a prichádzate o zisky, ktoré vám už mohol prinášať?

Potrebujete sa niekam posunúť, vymyslieť a rozbehnúť niečo, čo Vám prinesie ďalšie tržby?

Viem vám navrhnúť, rozbehnúť a nadstaviť projekt do takého štádia, aby ste vedeli, či bude fungovať a bude ziskový. Nadstaviť a rozbehnúť systém, aby bolo z neho jasné, čo k nemu potrebujete a akých ľudí budete potrebovať na jeho fungovanie.

VÝHODY, ktoré získate:

  • budete mať k dispozícii ľudí so skúsenosťami z rôznych oblastí a pozícii aj s vlastným vybavením.
  • dĺžku projektu dohodneme podľa vašej potreby s možnosťou skoršieho ukončenie alebo predĺženie
  • zaplatíte iba za skutočne vykonané práce a dohodnuté výsledky

 

Outsourcujte zamestnanca alebo pracovnú pozíciu

Outsourcujte zamestnanca alebo pracovnú pozíciu

Potrebujete nejakú dôležitú pracovnú pozíciu iba na krátky čas a bojíte sa, že nenájdete na ňu zamestnanca alebo ju nebude vykonávať profesionálne, keďže vie, že za chvíľu aj tak odíde?

Potrebujete vyriešiť vo firme nejaké problémy, kde potrebujete odborníka, ale iba na krátky čas alebo čiastočný úväzok? Alebo potrebujete vykonať nepríjemnejšie veci vo firme a interný zamestnanec by to nezvládol, lebo už má s ostatnými ľuďmi vo firme vzťahy alebo by bol neobjektívny?

VÝHODY, ktoré získate:

  • budete mať k dispozícii ľudí so skúsenosťami z rôznych oblastí a pozícii aj s vlastným vybavením.
  • nie sme zamestnanci, preto našim cieľom nie je, čo najdlhšie si udržať prácu, ale vykonať dohodnutú prácu za dohodnutý čas
  • externí pracovníci vedia jednoduchšie vykonať aj nepopulárne opatrenia a pozrieť sa na veci z nadhľadu
  • zaplatíte iba za skutočne vykonané práce, dohodnuté úlohy a dohodnutý čas

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info