Krátkodobé poradenstvo

Načo využiť krátkodobé poradenstvo? Môže to byť konkrétny problém, ktorý potrebujete vyriešiť, navrhnutie a rozbehnutie nového projektu alebo nadstavenie nového smerovania vašej spoločnosti. Aj keď vám momentálne všetko funguje a ste úspešní, svet okolo vás sa mení. To čo fungovalo doteraz, alebo funguje dnes, nemusí fungovať zajtra. Potom spoločnosti hľadajú rôzne zázračné riešenia, do ktorých dlhodobo investujú veľa peňazí a času, ale prinášajú slabé výsledky. Niekedy stačí iba urobiť drobné úpravy v tom čo robíte a ako to robíte a efekt je podstatne väčší a rýchlejší.

 

Prvé stretnutie

Úvodné stretnutie trvá 1-2 hod a nie je záväzné k ďalšej spolupráci. Môže to byť osobné stretnutie alebo v dnešnej situácii preferovaný videohovor. Tu sa stručne porozprávame o vašom probléme a čo vám viem poskytnúť. Vzájomne zhodnotíme, či vám viem s vašim problémom pomôcť alebo či je pre vás moja pomoc akceptovateľná. Zvážime, či je potrebná úvodná analýza alebo len krátkodobé poradenstvo. Ak sa zhodneme na spolupráci, povieme si aj základné informácie kedy, kde a ako bude nasledujúce stretnutie prebiehať a kto by sa ho mal zúčastniť. 

Cena: 0,-

Objednať stretnutie

Úvodná analýza a návrhy riešení

Celá analýza nie je nič komplikované, práve naopak. Jednoducho sa budeme rozprávať o vašom biznise. Budeme ho rozoberať z viacerých uhlov pohľadu. Budeme sa baviť o vašej spoločnosti, o vašich zákazníkoch, dodávateľoch, konkurentoch, o situácii vo vašom biznise a na trhu atď. Je potrebné, aby sa na tomto stretnutí zúčastnili osoby, ktoré majú požadované informácie. Už počas stretnutia prídeme na množstvo nových riešení, ako veci zmeniť a získate aj nový pohľad na riešený problém. Na základe tohoto stretnutia vám vypracujem správu, kde budete mať zhrnuté informácie, o ktorých sme sa bavili a môj pohľad na ne. Navrhnem vám jednotlivé kroky, ktoré je potrebné urobiť. Ďalej si môžete veci riešiť sami, alebo sa môžeme dohodnuť na krátkodobej alebo dlhodobej spolupráci pri riešení navrhovaných krokov.

Krátkodobé poradenstvo.

Pri krátkodobom poradenstve môžeme riešiť konkrétne problémy, ktoré Vás trápia, alebo niektoré z bodov úvodnej analýzy, ak som vám ju predtým vypracoval.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info